Ankieta

Jaki ubiór jest wymagany w Twoim biurze?

Strój dowolny - jeansy są na porządku dziennym - 62.5%
Typowy strój biurowy - garsonka i kołnierzyk - 16.7%
Oficjalnie tylko w dniu ważnych spotkań - 20.8%
Błąd
  • Ten artykuł zawiera załączniki. Zaloguj się, aby je obejrzeć.

Bezstresowe święta w biurze – warto zacząć już teraz!

Dla osób zarządzających biurem, okres przedświąteczny należy często do najbardziej stresujących i zabieganych w całym roku. Często do prawej ręki szefa należy organizacja świątecznego przyjęcia dla pracowników całej firmy, wysyłka kart świątecznych oraz organizacja małych upominków dla najważniejszych klientów i kolegów z pracy. To wszystko obok codziennych zadań, których jak na złość w tym okresie zwykle przybywa. W korporacjach i dużych firmach świąteczne przygotowania idą już pełną parą. Jeśli pracujesz w mniejszej organizacji i odpowiadasz za organizację firmowych świąt, warto realizację dodatkowych zadań rozpocząć  już dziś i rozłożyć je w czasie. Dla ułatwienia przedstawiamy nasz sześciotygodniowy plan. W załączeniu do artykułu, umieszczamy listę świątecznych zadań. Jeśli zdecydujesz się ją wykorzystać, Twój przedświąteczny czas będzie spokojniejszy i bardziej zaplanowany!

  1. Sześć tygodni przed świętami
  2. Trzy – cztery tygodnie przed świętami
  3. Dwa tygodnie przed świętami

Sześć tygodni przed świętami

To już najwyższy czas, by zadecydować jakie kartki świąteczne i wyślemy do naszych klientów oraz partnerów biznesowych. Musimy także wiedzieć, ile ich zamówić. Grunt to dobre zestawienie z którego wynika ile czego wydrukować i zamówić oraz aktualna lista adresowa. Przykład takiej listy jest załącznikiem do niniejszego artykułu. W tym tygodniu musi być podjęta decyzja odnośnie świątecznego gadżetu i wysokości budżetu.

Należy pamiętać, że listopad i grudzień to czas, w którym drukarnie mają pełne ręce roboty. Na wysokich obrotach pracują także firmy kurierskie, poczta oraz producenci personalizowanych gadżetów. Na miejsce Świątecznego spotkania niektóre większe firmy decydują się już w okresie letnim. Niemniej jeszcze teraz jest szansa na wolne terminy restauracjach. Alternatywą jest oczywiście sala konferencyjna i catering – ale o ten też należy się zatroszczyć już teraz!


Zostaw komentarz
Musisz się zalogować, aby wziąć udział w tej dyskusji.

Produkt tygodnia

Napisz artykuł

Podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Najciekawsze prace zostaną nagrodzone spinaczami.

Pytanie otwarte

Jakimi tematami artykułów z obszaru zarządzania biurem jesteś zainteresowany?