Ankieta

Jaki ubiór jest wymagany w Twoim biurze?

Strój dowolny - jeansy są na porządku dziennym - 62.5%
Typowy strój biurowy - garsonka i kołnierzyk - 16.7%
Oficjalnie tylko w dniu ważnych spotkań - 20.8%

Kocham-biuro.pl patronem medialnym Office Management Meeting

 Już na początku lipca w Hotelu Nrvil w Serocku odbędzie się Ogólnopolskie spotkanie office managerów i asystentów zarządu.

  1. Dołącz do najlepszych
  2. Ciekawostki z programu konferencji
  3. Korzyści dla Uczestników

Dołącz do najlepszych

Donald Trump powiedział „Jeśli chcesz zrobić dobry biznes, najpierw zatrudnij dobrą asystentkę.” Tę opinię,  jednego z najbogatszych i najbardziej przedsiębiorczych managerów na świecie, można odnieść nie tylko do asystentów  zarządu,  ale  również  do  office  managerów.  Obie  grupy  pełnią  niejednokrotnie  funkcję  niezastąpionych  doradców w biznesie swoich przełożonych.

Już na początku lipca Nowoczesna Firma S.A. stworzy przestrzeń, w której spotkają się wysokiej klasy profesjonaliści z obszaru office management.  Konferencja Office Management Meeting odbędzie się w dniach 1 – 2 lipca 2013. Dostarczymy rozwiązania i umiejętności  potrzebne  do  dobrego  funkcjonowania  w  życiu  osobistym  i  zawodowym. 

W dobie gwałtownych zmian w świecie biznesu, asystenci zarządu i kierownicy biura nigdy nie byli bardziej niezbędni niż są dzisiaj. Oczekuje się, że mają zrobić wszystko, aby utrzymać firmę w jak najlepszej kondycji i jak najbardziej odciążyć z obowiązków swojego przełożonego. Ich sukces zależy od bycia na tyle wszechstronnym, by umieć znaleźć rozwiązania zarówno w sprawach biznesowych jak również w obszarach spoza specjalistycznej wiedzy innych pracowników. Dla utalentowanego człowieka, może ono służyć jako niewyczerpane źródło rozwoju zawodowego.


Zostaw komentarz
Musisz się zalogować, aby wziąć udział w tej dyskusji.

Produkt tygodnia

Napisz artykuł

Podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Najciekawsze prace zostaną nagrodzone spinaczami.

Pytanie otwarte

Jakimi tematami artykułów z obszaru zarządzania biurem jesteś zainteresowany?