CV

CV30.08.2012
Odpowiednie zdjęcie w CV to, obok dopracowanej treści i profesjonalnego wyglądu dokumentów aplikacyjnych, istotny czynnik, który może zadecydować o zaproszeniu kandydata na rozmowę kwalifikacyjną.
więcej ›
CV08.05.2012
Czy warto zlecić napisanie CV?   Odpowiadasz na setki ofert pracy i nie uzyskujesz odpowiedzi? Prawdopodobnie problem tkwi w Twoim CV. Napisanie dobrego CV nie jest zadaniem łatwym. Może warto więc pokusić się o zlecenie tego zadania specjalistom? Na to pytanie pomoże Ci odpowiedzieć Ewelina Sala, menedżer serwisu CV, ArchitekciKariery.pl
więcej ›
CV06.06.2012
Ludzie zazwyczaj nie lubią pisać o sobie. Niektórzy czują się niepewnie, gdy muszą wskazywać swoje dobre i złe strony. Inni zaś, wręcz przeciwnie, przechwalają się nadmiernie lub wyolbrzymiają swoje osiągnięcia. Dlaczego więc nie wykorzystać poniższych prostych rad jako przewodnika?  Średnio rekruter poświęca 10 sekund na przejrzenie Twojego CV. Dlatego tak istotne jest pierwsze wrażenie - zrób wszystko, aby było ono pozytywne, poświęcając czas na odpowiednie przygotowanie swojego życiorysu. Możesz nie dostać drugiej szansy! 
więcej ›

Produkt tygodnia

Partnerzy

Napisz artykuł

Podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Najciekawsze prace zostaną nagrodzone spinaczami.

Pytanie otwarte

Jakimi tematami artykułów z obszaru zarządzania biurem jesteś zainteresowany?