Witamy, Gościu
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Podwójne życie firmy

Podwójne życie firmy 2012.07.23 10:44 #233

• MB

W miejscu pracy spędzamy znaczną część każdego dnia. Nic więc dziwnego, że niezależnie od relacji czysto zawodowych, między pracownikami powstają także różnego rodzaju powiązania osobiste, tworząc tzw. drugie życie firmy. Zazwyczaj taka sytuacja pozytywnie wpływa na atmosferę w pracy, motywując do działania, przekładając się na jakość wykonywanych przez pracowników zadań. Jednak nieformalna sfera funkcjonowania firmy posiada także swoje mroczne strony. Warto je poznać, by wiedzieć, jak się przed nimi chronić.

Więcej...

Podwójne życie firmy 2012.07.24 14:35 #234

• bajka
Z tymi plotkami to trudna sprawa - wiemy,że mogą być paskudne i groźne, a jednak tak całkiem bez nich byłoby nudno.Ciekawa jestem ile osób uzyska z testu wynik " Mnie to nie dotyczy". Mnie się nie udało.

Podwójne życie firmy 2012.07.24 15:29 #236

• pretty_one
Najlepiej chyba obrać strategię "na spryciarza", przynajmniej ja staram się tak robić

Odp: Podwójne życie firmy 2012.07.25 15:44 #238

• lovely
Nie rozumiem, o co chodzi z tymi plotkami... U mnie w pracy nie ma takich rzeczy. Każdy zajmuje się tym, co ma do zrobienia. Raczej nie słyszałam, by ludzie obgadywali siebie nawzajem...

Odp: Podwójne życie firmy 2012.07.26 08:52 #239

• pretty_one
hihi, to że nie uczestniczysz w takich rozmowach, wcale nie znaczy, że nie odbywają się za Twoimi plecami. W pracy zawsze znajdą się jakies osoby, które po prostu się nudzą i muszą wiedzieć wszystko o wszystkich lub po prostu umilają sobie czas w pracy wymianą zdań na temat innych ludzi.

Odp: Podwójne życie firmy 2012.08.03 10:19 #240

• maggie
nie zgadzam sie, w niektórych firmach ludzie nie plotkują...szczególnie w tych mniejszych. To zależy od osobowości pracowników i obowiązków. Jak jesteś zasypany robotą, nie w głowie ci plotki
  • Strona:
  • 1
  • 2
Wygenerowano w 0.30 sekundy