Witamy, Gościu
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Newsletter - środek firmowej komunikacji

Newsletter - środek firmowej komunikacji 2012.02.26 19:12 #109

• tomek

Wysyłka newslettera to doskonały sposób na dotarcie w krótkim czasie i niewielkim kosztem do bardzo dużej grupy odbiorców. W czasach, w których prawie każdy z nas odbiera e-maile i natychmiast na nie reaguje, newslettery są efektywnym i zorientowanym na klientów środkiem komunikacji oraz źródłem najświeższych informacji. Newslettery możemy podzielić na: zewnętrzne (wysyłane do klientów, kontrahentów czy inwestorów),wewnętrzne (do współpracowników firmy). Zwykle wysyłką jednych i drugich zajmują się działy marketingu, jednak w mniejszych firmach odpowiedzialność za ten środek komunikacji może spoczywać na barkach office managera czy asystentki.

Więcej...

Newsletter - środek firmowej komunikacji 2012.04.26 21:33 #110

• Ania W
Newsletter to fajna rzecz, o ile trafia do osób, które ciągle są nią zainteresowane. Ja zapisałam się na newsletter, po czy po jakimś czasie się z niego wypisałam. Niestety ciągle dostaję powiadomienia o nowościach! Gdy napisałam do firm z prośbą o wyrzucenie mojego maila z listy newslettera to się dowiedziałam, że mojego maila na liście nie ma... :/ Ale newsletter ciągle przychodzi... Widocznie programiści tworzący programy dla newsletterów nie przywiązują uwagi do takich "szczegółów"...
Ostatnio zmieniany: 2012.04.26 21:38 przez Ania W. Powód: literówka

Odp: Newsletter - środek firmowej komunikacji 2012.04.27 12:14 #112

• Alina
Ja też miałam taką sytuację – zamówiłam newslettera, który przychodził co tydzień i za każdym razem jak go dostałam, klikałam na link, który teoretycznie umożliwiał wypisanie się z niego. Ale tylko teoretycznie, bo tak klikałam dobre dwa miesiące. Ostatecznie się wkurzyłam i kliknęłam odpowiedz i napisałam co o tym myślę. Poskutkowało

Odp: Newsletter - środek firmowej komunikacji 2012.04.27 13:44 #115

• maggie
Zapisałam się kiedyś na newsletter, ale chcę z niego zrezygnować. Niestety-w newsletterze nie ma linku, który pozwala na wypisanie się z niego. Jest informacja, że żeby zrezygnowac z newslettera, trzeba się najpierw zalogować. Niestety ja zapomniałam hasła i nie mogę wejść na swoje konto! Wiadomości wciąż do mnie przychodzą, co naprawdę zaczyna mnie denerwować. Napisałam nawet na adres mailowy, z którego przychodzą do mnie wiadomości, ale niestety nic się nie zmieniło....

Odp: Newsletter - środek firmowej komunikacji 2012.04.29 15:57 #128

• Elka
Fajny artykuł. Pytanie za 100 punktów: czy ktoś widział idealnie zrobiony newsletter? Czy taki istnieje?

Odp: Newsletter - środek firmowej komunikacji 2012.04.30 14:39 #134

• mała
chyba nie da się tak jednoznacznie określić, czy dany newsletter jest idealny. Oczywiście są pewne standardy związane z wyglądem newslettera, jednak moim zdaniem to, czy spodoba się odbiorcom zalezy od tresci, jakie sa w nim zamieszczane. A jak wiadomo, ludziom podobają się różne rzeczy, więc dla jednego dany newsletter moze byc super, a dla pozostałych - średni
  • Strona:
  • 1
  • 2
Wygenerowano w 0.30 sekundy